Twoje osobiste członkostwo dla Twojego niezwykłego życia

Oszczędność czasu - eliminujemy stres związany z codziennymi zadaniami, zajmując się nimi.

Spersonalizowane doświadczenia - każda rekomendacja dotycząca stylu życia może być idealnie dopasowana do potrzeb naszych członków.

Unikalne możliwości i ekskluzywne przywileje - oferujemy niezrównany dostęp do sektora luksusowego wraz ze wszelkimi jego ofertami specjalnymi i korzyściami.

Niezapomniane doświadczenia - wnosimy radość i satysfakcję w życie naszych członków poprzez wyjątkowe i wzbogacające doświadczenia, które dostarczamy lub tworzymy.

Globalny zasięg - ponad 60 biur na całym świecie, obsługiwanych przez 1500 międzynarodowych Lifestyle Menedżerów i specjalistów do spraw dóbr i usług luksusowych, dostępnych 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.

Specjaliści w zakresie podróży oraz 60 biur na całym świecie - Jesteśmy i zawsze byliśmy mistrzami podróżowania, zapewniamy naszym członkom niekończące się korzyści, w tym:


DOŁĄCZ
Porozmawiaj z naszym Reprezentantem

+ 48 22 295 37 66

Poproś o więcej informacji

Podaj swoje dane poniżej, a nasz Reprezentant skontaktuje się z Tobą.
Loading Loading

Usługi

Wyjątkowe doświadczenia

Wyjątkowe doświadczenia

Od luksusowych hoteli po najwspanialsze kurorty, prywatne wyspy i górskie oazy spokoju - planujemy i organizujemy jedyne w swoim rodzaju doświadczenia, dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Restauracje i życie nocne

Restauracje i życie nocne

Globalny zespół ekspertów z wszechstronnymi kontaktami i doskonałymi relacjami z czołowymi szefami kuchni i sommelierami zapewni priorytetowe rezerwacje oraz niezapomniane wrażenia.

Sztuka

Sztuka

Quintessentially oferuje usługi doradcze i konsultingowe w zakresie sztuk pięknych, współpracując z najbardziej prestiżowymi artystami, galeriami, muzeami, domami aukcyjnymi i organizatorami wystaw na całym świecie.

Podróże

Podróże

Wielokrotnie nagradzane biuro podróży Quintessentially Travel zapewnia dostęp do najwspanialszych i najbardziej ekskluzywnych miejsc na całym świecie, służąc niespotykaną wiedzą i oferując propozycje dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Edukacja

Edukacja

Dzięki naszemu międzynarodowemu doradztwu w szkolnictwie prywatnym oferujemy pomoc dostosowaną do potrzeb uczniów w każdym wieku.

Dostęp

Dostęp

Nasi Lifestyle Manager’owie sprawiają, że niemożliwe staje się możliwe dzięki dostępowi do prywatnych i ekskluzywnych doświadczeń kulturalnych, regularnie spełniając marzenia członków.

Konsultanci fitness

Konsultanci fitness

Nasi konsultanci fitness pomogą Ci opracować indywidualny program zgodny z Twoimi celami i możliwościami, zbudują system i zasady żywieniowe oraz pozostaną w stałym kontakcie, abyś mógł osiągnąć zamierzone rezultaty.

Zakupy osobiste

Zakupy osobiste

Nasi eksperci od zakupów osobistych i stylu są mistrzami w wyszukiwaniu modnych ubrań, rzadkich przedmiotów kolekcjonerskich i unikatowych prezentów dla kogoś wyjątkowego.

Co mówią nasi członkowie

Firma Quintessentially przekształciła ideę usług concierge w zarządzanie stylem życia.

NEW YORK TIMES

Prowadzę życie równolegle na dwóch kontynentach. Z Quintessentially nie muszę martwić się o sprawy, które zazwyczaj zabierały mi dużo czasu.

AMBASADOR MARKI

Dziękuję Wam bardzo. Dokonujecie rzeczy niemożliwych, w dodatku błyskawicznie. Gratuluję tak zgranego i skutecznego zespołu.

KLIENT ELITE

Dziękuję. Jesteście niesamowicie skuteczni i kompetentni we wszystkim co dla nas robicie. Nasz klient jest niezwykle zadowolony z Waszych usług. Dziękujemy za uzyskaną pomoc.

KLIENT